O nas

Gabinet masażu Dorado powstał dzięki pasji do niesienia pomocy innym. Dążymy do poprawy jakości życia drugiego człowieka poprzez zniesienie bólu i poprawę sprawności ruchowej. To właśnie poprawa stanu zdrowia pacjenta jest w naszym gabinecie najważniejsza, jest to również wyznacznik jakości wykonywanych zabiegów.

Aby nasze działania były skuteczne, przywiązujemy szczególną wagę do diagnostyki - każdy masaż poprzedzony jest wywiadem, badaniem ciśnienia krwi, temperatury ciała, a w razie potrzeby również testami funkcjonalnymi, badaniem zakresu ruchomości, czy też badaniem podologicznym stóp.

Gabinet został zaprojektowany tak aby pacjenci czuli się swobodnie - w atmosferze nieskrępowania i rozluźnienia. Sprzyja temu również zasada zgodnie z którą w gabinecie podczas wykonywania zabiegu przebywa tylko jeden pacjent.


 

Gabinet Masażu Dorado

Gabinet masażu Dorado posiada ubezpieczenie medyczne, oraz NNW. Ponadto gabinet jest zarejestrowany w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą. Funkcjonalność gabinetu pozwala osobom niepełnosprawnym na poruszanie się po całym obiekcie. 
Gabinet masażu Dorado mieści się w cichej i spokojnej dzielnicy Kielc - "Nowy Folwark". Położenie gabinetu umożliwia bezproblemowy dojazd - w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a przy gabinecie parking dla pacjentów.

Ponadto oferujemy masaż mobilny na terenie miasta Kielce.

Gabinet masażu Dorado jest wyposażony w profesjonalny sprzęt.
Podstawowym narzędziem jest oczywiście elektryczny stół do masażu, który dzięki szerokiemu zakresowi regulacji można dopasować do ciała każdego pacjenta, aby pozycja do masażu była nie tylko prawidłowa, ale również wygodna.
Niektóre dolegliwości uniemożliwiają przyjęcie pozycji leżącej - na taką ewentualność posiadamy specjalistyczne krzesło do masażu. 

Posiadamy bardzo skuteczne urządzenie jakim jest masażer pneumatyczny, który wspomaga przepchnięcie chłonki, oraz przyśpiesza regenerację układu mięśniowego po wzmożonym wysiłku fizycznym. Dysponujemy również lampą Sollux, która jest przydatna w terapii m.in rwy kulszowej czy choroby Raynauda.

Kolejnym urządzeniem jest podoskop diagnostyczny. Służy on do badania stóp pacjenta - pozwala ono wykryć ewentualne wady postawy, co z kolei przekłada się na skuteczniejszy dobór terapii.

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Gabinet Masażu Dorado
Kielce ul. Sandomierska 241B

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 9-17
 

Rejestracja:
502 560 024
41 369 25 05
507 115 905 - wizty domowe